U bent hier

Home

22-06-2019 Neerpelt ~ Het Hageven

Sfeer - Neerpelt ~ Het Hageven (Limburg) 22-06-2019 ©Steve Wullaert

Op zaterdag 22 juni ’19 zijn we met de Werkgroep Bladmineerders van de V.V.E. al voor de 4de keer naar Neerpelt afgezakt. We gingen terug naar het schitterende natuurgebied Het Hageven dat onder beheer valt van Natuurpunt. Na 3 excursies in het gebied met onze werkgroep hebben we in totaal al 356 verschillende soorten mogen optekenen meer dan 5000 exemplaren. Het is dan ook een gebied dat heel veel potentieel heeft. De voorspelde weersomstandigheden voor het weekend waren optimaal! Met een temperatuur van om en bij de 25°C overdag en rond de 14°C ’s nachts was het een goed moment om de lijst van het gebied een beetje aan te dikken.
We maakten overdag een wandeling en tekenden de volgende soorten op:
 
Bladmijnen
- Bucculatricidae (ooglapmotten):
3x Bucculatrix demaryella (berkenooglapmot) op Betula pendula (ruwe berk)
3x Bucculatrix ulmella (eikenooglapmot) op Quercus robur (zomereik)
 
- Gelechiidae (palpmotten):
3x Chrysoesthia sexguttella (zesvleksmot) op Atriplex spec. (melde spec.)
11x Acrolepia autumnitella (bitterzoetmot) op Solanum dulcamara (bitterzoet)
 
- Glyphipterigidae (parelmotten):
10x Acrocercops brongniardella (zilvermijnmot) op Quercus robur (zomereik)
 
- Gracillariidae (mineermotten):
2x Caloptilia elongella (bruine elzensteltmot) op Alnus glutinosa (zwarte els)
1x Caloptilia fidella (hopsteltmot) op Humulus lupulus (hop)
1x Phyllonorycter rajella (gewone elzenvouwmot) op Alnus glutinosa (zwarte els)
5x Phyllonorycter ulmifoliella (berkenvouwmot) op Betula pendula (ruwe berk)
 
- Heliozelidae (zilvervlekmotten):
2x Heliozela resplendella (elzenzilvervlekmot) op Alnus glutinosa (zwarte els)
 
- Incurvariidae (witvlekmotten):
37x Incurvaria pectinea (berkenbladsnijdermot) op Betula pendula (ruwe berk)
 
- Nepticulidae (dwergmineermotten):
3x Stigmella betulicola (sociale berkenmineermot) op Betula pendula (ruwe berk)
13x Stigmella confusella (donkere berkenmineermot) op Betula pendula (ruwe berk)
4x Stigmella continuella (groene berkenmineermot) op Betula pendula (ruwe berk)
 
- Praydidae (gladkopjes):
5x Atemelia torquatella (vanillevlekje) op Betula pubescens (zachte berk)
 
Zakdragers
- Psychidae (zakdragers):
1x Proutia betulina (sierlijke zakdrager)
4x Taleporia tubulosa (sigaarzakdrager)
 
Kokers
- Coleophoridae (kokermotten):
1x Coleophora binderella (gefrommelde kokermot) op Betula pendula (ruwe berk)
2x Coleophora kuehnella (blaasjespistoolkokermot) op Quercus robur (zomereik)
 
Vraatbeelden
- Notodontidae (tandvlinders):
50x Thaumetopoea processionea (eikenprocessierups)
 
- Sesiidae (wespvlinders):
6x Synanthedon culiciformis (berkenglasvlinder) op Betula pendula (ruwe berk)
 
- Tortricidae (bladrollers):
3x Retinia resinella (harsbuilmot)
 
Rupsen
- Gelechiidae (palpmotten):
1x Helcystogramma rufescens (rietpalpmot)
 
- Noctuidae (uilen):
1x Acronicta rumicis (zuringuil)
 
- Lasiocampidae (spinners):
1x Euthrix potatotria (rietvink)
 
Nachtvlinders
- Adelidae (langsprietmotten):
1x Nemophora degeerella (geelbandlangsprietmot)
 
- Argyresthidae (pedaalmotten):
5x Argyresthia retinella (gevlekte pedaalmot)
 
- Batrachedridae (smalvleugelmotten):
1x Batrachedra pinicolella (gele smalvleugelmot)
 
- Crambidae (grasmotten):
1x Anania hortulata (bonte brandnetelmot)
4x Cataclysta lemnata (kroosvlindertje)
13x Chrysoteuchia culmella (gewone grasmot)
15x Crambus pascuella (zilverstreepgrasmot)
5x Crambus perlella (bleke grasmot)
1x Crambus pratella (streepjesgrasmot)
1x Elophila nymphaeata (waterleliemot)
2x Eudonia lacustrata (lichte granietmot)
1x Parapoynx stratiotata (krabbenscheermot)
1x Pediasia contaminella (oranjebruine grasmot)
 
- Erebidae (spinneruilen):
9x Tyria jacobaeae (sint-jacobsvlinder)
 
- Gelechiidae (palpmotten):
14x Aroga velocella (zuringpalpmot)
1x Sophronia semicostella (bruine zoompalpmot)
 
- Geometridae (spanners):
1x Cabera exanthemata (bruine grijsbandspanner)
2x Cabera pusaria (witte grijsbandspanner)
4x Camptogramma bilineata (gestreepte goudspanner)
1x Ematurga atomaria (gewone heispanner)
1x Euchoeca nebulata (leverkleurige spanner)
1x Idaea aversata (grijze stipspanner)
2x Idaea fuscovenosa (dwergstipspanner)
1x Idaea straminata (egale stipspanner)
1x Idaea straminata (egale stipspanner)
6x Lomaspilis marginata (gerande spanner)
7x Lythria cruentaria (zuringspanner)
 
- Glyphipterigidae (parelmotten):
3x Glyphipterix thrasonella (grote parelmot)
 
- Gracillariidae (mineermotten):
1x Caloptilia fidella (hopsteltmot)
 
- Micropterigidae (oermotten):
1x Micropterix calthella (dotterbloemoermot)
 
- Noctuidae (uilen):
1x Autographa gamma (gamma-uil)
1x Noctua pronuba (huismoeder)
 
- Oecophoridae (sikkelmotten):
5x Eratophyes amasiella (oosterse schone)
5x Metalampra italica (Italiaanse kaneelsikkelmot)
 
- Psychidae (zakdragers):
5x Diplodoma laichartingella (dubbelzakdrager)
2x Narycia duplicella (poederzakdrager)
5x Psyche casta (gewone zakdrager)
 
- Pterophoridae (vedermotten):
2x Pterophorus pentadactyla (sneeuwwitte vedermot)
 
- Stathmopodidae (pootmotten):
4x Stathmopoda pedella (pootmot)
 
- Tineidae (echte motten):
4x Dryadaula heindeli (boomzwammot)
1x Nemapogon cloacella (gewoon kroeskopje)
14x Nemapogon koenigi (donker kroeskopje)
 
- Tortricidae (bladrollers):
5x Clepsis pallidana (giraffemot)
1x Ditula angustiorana (zomerbladroller)
1x Epagoge grotiana (schemerbladroller)
1x Gypsonoma sociana (witsnuitpopulierenbladroller)
1x Lathronympha strigana (hertshooibladroller)
1x Periclepsis cinctana (prinsesbladroller)
1x Philedone gerningana (klokbladroller)
2x Zeiraphera isertana (grootkopbladroller)
 
- Zygaenidae (bloeddrupjes):
2x Zygaena filipendulae (sint-jansvlinder)
 
Dagvlinders
- Hesperiidae (dikkopjes):
17x Ochlodes sylvanus (groot dikkopje)
 
- Lycaenidae (blauwtjes):
10x Lycaena phlaeas (kleine vuurvlinder)
3x Plebejus argus (heideblauwtje)
 
- Nymphalidae (aurelia's):
4x Coenonympha pamphilus (hooibeestje)
1x Maniola jurtina (bruin zandoogje)
8x Vanessa atalanta (atalanta)
40x Vanessa cardui (distelvlinder)
 
- Pieridae (witjes):
2x Pieris napi (klein geaderd witje)
 
Er werden in totaal 13 bakken uitgezet waarvan 9 bakken 125w lampen bevatten en die stonden allemaal in een heel gevarieerd gebied dicht tegen het Hageven zelf. Er werden ook twee bakken uitgezet aan de grenspaal en twee actinic vallen werden ook in het open stuk geplaatst.
De start van de nachtvangst was om 22u00 met een temperatuur van 17°C, het was windstil en er was een beetje sluierbewolking.
 
Soorten op licht
- Argyresthidae (pedaalmotten):
6x Argyresthia retinella (gevlekte pedaalmot)
 
- Blastobasidae (spaandermotten):
3x Blastobasis phycidella (grauwe spaandermot)
 
- Cossidae (houtboorders):
2x Cossus cossus (wilgenhoutrups)
44x Phragmataecia castaneae (rietluipaard)
1x Zeuzera pyrina (gestippelde houtvlinder)
 
- Crambidae (grasmotten):
5x Anania crocealis (gegolfde lichtmot)
2x Anania hortulata (bonte brandnetelmot)
1x Anania lancealis (lichte coronamot)
22x Calamotropha paludella (lisdoddesnuitmot)
15x Catoptria pinella (egale vlakjesmot)
1x Catoptria verellus (zwartbruine vlakjesmot)
103x Chrysoteuchia culmella (gewone grasmot)
9x Chrysoteuchia culmella (gewone grasmot)
36x Crambus pascuella (zilverstreepgrasmot)
3x Crambus perlella (bleke grasmot)
23x Crambus pratella (streepjesgrasmot)
1x Cydalima perspectalis (buxusmot)
24x Donacaula forficella (liesgrassnuitmot)
14x Donacaula mucronella (zeggesnuitmot)
7x Elophila nymphaeata (waterleliemot)
7x Eudonia lacustrata (lichte granietmot)
1x Eudonia mercurella (variabele granietmot)
20x Eudonia pallida (moerasgranietmot)
4x Nascia cilialis (moerasduiveltje)
2x Nymphula nitidulata (egelskopmot)
1x Ostrinia nubilalis (maïsboorder)
2x Parapoynx stratiotata (krabbenscheermot)
2x Pediasia contaminella (oranjebruine grasmot)
5x Schoenobius gigantella (rietsnuitmot)
1x Thisanotia chrysonuchella (duingrasmot)
 
- Drepanidae (eenstaartjes):
1x Ochropacha duplaris (tweestip-orvlinder)
 
- Erebidae (spinneruilen):
1x Atolmis rubricollis (zwart beertje)
3x Cybosia mesomella (vierstipbeertje)
2x Diacrisia sannio (roodbandbeer)
1x Eilema complana (streepkokerbeertje)
1x Herminia tarsipennalis (lijnsnuituil)
1x Hypena proboscidalis (bruine snuituil)
1x Hypenodes humidalis (moeras-micro-uil )
4x Laspeyria flexula (bruine sikkeluil)
9x Pelosia muscerda (muisbeertje)
1x Phragmatobia fuliginosa (kleine beer)
2x Rivula sericealis (stro-uiltje)
8x Schrankia costaestrigalis (gepijlde micro-uil)
20x Spilosoma lubricipeda (witte tijger)
4x Spilosoma lutea (gele tijger)
1x Thumatha senex (rondvleugelbeertje)
4x Tyria jacobaeae (sint-jacobsvlinder)
 
- Gelechiidae (palpmotten):
763x Aroga velocella (zuringpalpmot)
7x Brachmia blandella (puntvleugelpalpmot)
1x Brachmia inornatella (poeltjespalpmot)
2x Bryotropha terrella (oranje mospalpmot)
1x Eulamprotes unicolorella (purpertandboegsprietmot)
1x Exoteleia dodecella (dennenlotmot)
5x Gelechia muscosella (donkere haakpalpmot)
1x Helcystogramma rufescens (rietpalpmot)
1x Monochroa divisella (donkere boegsprietmot)
10x Monochroa lucidella (geelbandboegsprietmot)
12x Sophronia semicostella (bruine zoompalpmot)
 
- Geometridae (spanners):
2x Biston betularia (peper-en-zoutvlinder)
7x Bupalus piniaria (dennenspanner)
2x Cabera exanthemata (bruine grijsbandspanner)
10x Cabera pusaria (witte grijsbandspanner)
1x Chiasmia clathrata (klaverspanner)
2x Chloroclystis v-ata (v-dwergspanner)
4x Comibaena bajularia (gevlekte zomervlinder)
1x Epirrhoe alternata (gewone bandspanner)
1x Eupithecia abietaria (spardwergspanner)
2x Eupithecia selinata (eppedwergspanner)
4x Eupithecia subfuscata (grijze dwergspanner)
1x Eupithecia tenuiata (wilgendwergspanner)
1x Eupithecia vulgata (gewone dwergspanner)
1x Gandaritis pyraliata (gele agaatspanner)
7x Geometra papilionaria (zomervlinder)
1x Gymnoscelis rufifasciata (zwartkamdwergspanner)
2x Hemithea aestivaria (kleine zomervlinder)
1x Hydria undulata (gegolfde spanner)
15x Hydriomena impluviata (groenbandspanner)
2x Hylaea fasciaria (rode dennenspanner)
4x Hypomecis punctinalis (ringspikkelspanner)
31x Idaea aversata (grijze stipspanner)
16x Idaea dimidiata (vlekstipspanner)
2x Idaea emarginata (geblokte stipspanner)
3x Idaea fuscovenosa (dwergstipspanner)
2x Idaea rusticata (schaduwstipspanner)
55x Idaea straminata (egale stipspanner)
3x Idaea subsericeata (satijnstipspanner)
12x Lomaspilis marginata (gerande spanner)
1x Lomographa temerata (witte schaduwspanner)
10x Lythria cruentaria (zuringspanner)
1x Macaria alternata (donker klaverblaadje)
8x Macaria liturata (gerimpelde spanner)
7x Macaria notata (klaverblaadje)
1x Opisthograptis luteolata (hagedoornvlinder)
1x Ourapteryx sambucaria (vliervlinder)
1x Pasiphila rectangulata (groene dwergspanner)
5x Perizoma alchemillata (hennepnetelspanner)
6x Pterapherapteryx sexalata (kleine blokspanner)
3x Scopula immutata (bosspanner)
1x Stegania trimaculata (drievlekspanner)
4x Thera obeliscata (naaldboomspanner)
 
- Glyphipterigidae (parelmotten):
6x Glyphipterix thrasonella (grote parelmot)
 
- Gracillariidae (mineermotten):
1x Caloptilia elongella (bruine elzensteltmot)
4x Caloptilia stigmatella (wilgensteltmot)
1x Calybites phasianipennella (viervleksteltmot)
 
- Hepialidae (wortelboorders):
3x Hepialus humuli (hopwortelboorder)
 
- Lasiocampidae (spinners):
2x Dendrolimus pini (dennenspinner)
 
- Limacodidae (slakrupsen):
1x Apoda limacodes (slakrups)
 
- Noctuidae (uilen):
2x Acronicta leporina (schaapje)
1x Agrotis clavis (geoogde worteluil)
28x Agrotis exclamationis (gewone worteluil)
1x Agrotis puta (puta-uil)
1x Anarta trifolii (spurrie-uil)
3x Apamea lithoxylaea (bleke grasworteluil)
65x Apamea monoglypha (graswortelvlinder)
4x Apamea remissa (grauwe grasuil)
3x Apterogenum ypsillon (wilgenschorsvlinder)
15x Axylia putris (houtspaander)
3x Caradrina morpheus (morpheusstofuil)
15x Charanyca ferruginea (randvlekuil)
2x Chilodes maritima (smalvleugelrietboorder)
3x Cosmia trapezina (hyena)
8x Deltote bankiana (zilverstreep)
23x Deltote pygarga (donkere marmeruil)
1x Diachrysia chrysitis (koperuil)
3x Dypterygia scabriuscula (vogelwiekje)
4x Elaphria venustula (gemarmerd heide-uiltje)
1x Helotropha leucostigma (gele lis-boorder )
43x Hoplodrina octogenaria (gewone stofuil)
1x Ipimorpha subtusa (tweekleurige heremietuil)
18x Lacanobia oleracea (groente-uil)
1x Lacanobia w-latinum (brede-w-uil)
3x Lateroligia ophiogramma (moeras-grasuil)
4x Leucania comma (komma-uil)
6x Leucania obsoleta (gestreepte rietuil)
1x Lycophotia porphyrea (granietuil)
1x Moma alpium (gevlekte groenuil)
2x Mythimna albipuncta (witstipgrasuil)
2x Mythimna ferrago (gekraagde grasuil)
71x Mythimna impura (stompvleugelgrasuil)
1x Mythimna pallens (bleke grasuil)
26x Mythimna pudorina (grijze grasuil)
6x Mythimna straminea (spitsvleugelgrasuil)
12x Mythimna turca (tweestreepgrasuil)
1x Mythimna vitellina (zuidelijke grasuil)
7x Noctua comes (volgeling)
9x Noctua fimbriata (breedbandhuismoeder)
104x  Noctua pronuba (huismoeder)
2x Ochropleura plecta (haarbos)
1x Oligia latruncula (donker halmuiltje)
2x Oligia strigilis (gelobd halmuiltje)
12x Parastichtis suspecta (populierenuil)
3x Plusia festucae (goudvenstertje)
2x Sideridis turbida (tandjesuil )
1x Trachea atriplicis (meldevlinder)
11x Xestia c-nigrum (zwarte-c-uil)
33x Xestia triangulum (driehoekuil)
 
- Nolidae (visstaartjes)
1x Earias clorana (kleine groenuil)
2x Nycteola revayana (variabele eikenuil)
2x Pseudoips prasinana (zilveren groenuil)
 
- Notodontidae (tandvlinders):
1x Furcula bicuspis (berkenhermelijnvlinder)
3x Furcula furcula (kleine hermelijnvlinder)
1x Gluphisia crenata (populierentandvlinder)
2x Phalera bucephala (wapendrager)
3x Pterostoma palpina (snuitvlinder)
1x Ptilodon capucina (kroonvogeltje)
 
- Oecophoridae (sikkelmotten):
2x Batia lunaris (kleine mosboorder)
1x Crassa tinctella (lichte zwamboorder)
3x Crassa unitella (zwamboorder)
1x Harpella forficella (bruine molmboorder)
 
- Opostegidae (oogklepmotten):
1x Pseudopostega crepusculella (muntoogklepmot)
 
- Plutellidae (koolmotten):
5x Plutella xylostella (koolmotje)
 
- Pyralidae (lichtmotten):
7x Acrobasis repandana (oranje eikenlichtmot)
4x Anerastia lotella (helmgrasmot)
1x Aphomia sociella (hommelnestmot)
1x Dioryctria abietella (sparappelboorder)
1x Elegia similella (armbandmot)
5x Pempelia palumbella (heidelichtmot)
3x Phycita roborella (eikenlichtmot)
 
- Sphingidae (pijlstaarten)
9x Deilephila elpenor (groot avondrood)
1x Laothoe populi (populierenpijlstaart)
2x Smerinthus ocellata (pauwoogpijlstaart)
4x Sphinx pinastri (dennenpijlstaart)
 
- Tineidae (echte motten):
1x Monopis monachella (zustermot)
 
- Tortricidae (bladrollers):
3x Acleris hastiana (kameleonbladroller)
1x Acleris lorquiniana (satijnboogbladroller)
1x Adoxophyes orana (vruchtbladroller)
11x Aleimma loeflingiana (zonnesproetbladroller)
1x Apotomis betuletana (berkenmarmerbladroller)
3x Archips crataegana (meidoornbladroller)
14x Archips podana (grote appelbladroller)
34x Archips xylosteana (gevlamde bladroller)
1x Argyrotaenia ljungiana (bruinbandbladroller)
6x Celypha lacunana (brandnetelbladroller)
2x Celypha rufana (smallijnbladroller)
4x Clepsis pallidana (giraffemot)
20x Clepsis spectrana (koolbladroller)
1x Ditula angustiorana (zomerbladroller)
5x Epagoge grotiana (schemerbladroller)
15x Epinotia demarniana (berkenoogbladroller)
1x Eucosma campoliliana (zwartwit knoopvlekje)
5x Gypsonoma dealbana (loofboombladroller)
2x Hedya salicella (pinguintje)
3x Lozotaeniodes formosana (stipjesbladroller)
5x Pandemis cerasana (kersenbladroller)
2x Pandemis corylana (hazelaarbladroller)
1x Phiaris micana (roestlijnbladroller)
2x Piniphila bifasciana (tweebandbladroller)
1x Pseudargyrotoza conwagana (zilvervlekbladroller)
2x Rhyacionia buoliana (gewone dennenlotboorder)
1x Rhyacionia pinicolana (rode dennenlotboorder)
5x Spilonota ocellana (rode knopbladroller)
17x Tortrix viridana (groene eikenbladroller)
5x Zeiraphera isertana (grootkopbladroller)
 
Stop om 05u00 met een temperatuur van 14°C.

Sfeer - Neerpelt ~ Het Hageven (Limburg) 22-06-2019 ©Steve Wullaert
Sfeer - Neerpelt ~ Het Hageven (Limburg) 22-06-2019 ©Steve Wullaert
Sfeer - Neerpelt ~ Het Hageven (Limburg) 22-06-2019 ©Steve Wullaert
Sfeer - Neerpelt ~ Het Hageven (Limburg) 22-06-2019 ©Steve Wullaert
Sfeer - Neerpelt ~ Het Hageven (Limburg) 22-06-2019 ©Steve Wullaert
Sfeer - Neerpelt ~ Het Hageven (Limburg) 22-06-2019 ©Steve Wullaert
Sfeer - Neerpelt ~ Het Hageven (Limburg) 22-06-2019 ©Steve Wullaert
Sfeer - Neerpelt ~ Het Hageven (Limburg) 22-06-2019 ©Steve Wullaert
Sfeer - Neerpelt ~ Het Hageven (Limburg) 22-06-2019 ©Steve Wullaert
Sfeer - Neerpelt ~ Het Hageven (Limburg) 22-06-2019 ©Steve Wullaert
Sfeer - Neerpelt ~ Het Hageven (Limburg) 22-06-2019 ©Steve Wullaert
Sfeer - Neerpelt ~ Het Hageven (Limburg) 22-06-2019 ©Steve Wullaert
Sfeer - Neerpelt ~ Het Hageven (Limburg) 22-06-2019 ©Steve Wullaert
Sfeer - Neerpelt ~ Het Hageven (Limburg) 22-06-2019 ©Steve Wullaert
Sfeer - Neerpelt ~ Het Hageven (Limburg) 22-06-2019 ©Steve Wullaert
Sfeer - Neerpelt ~ Het Hageven (Limburg) 22-06-2019 ©Steve Wullaert
Atemelia torquatella - Neerpelt ~ Het Hageven (Limburg) 22-06-2019 ©Steve Wullaert
Stigmella continuella - Neerpelt ~ Het Hageven (Limburg) 22-06-2019 ©Steve Wullaert
Coleophroa binderella - Neerpelt ~ Het Hageven (Limburg) 22-06-2019 ©Steve Wullaert
Acronicta rumicis - Neerpelt ~ Het Hageven (Limburg) 22-06-2019 ©Steve Wullaert
Lythria cruentaria - Neerpelt ~ Het Hageven (Limburg) 22-06-2019 ©Steve Wullaert
Sfeer - Neerpelt ~ Het Hageven (Limburg) 22-06-2019 ©Steve Wullaert
Sfeer - Neerpelt ~ Het Hageven (Limburg) 22-06-2019 ©Steve Wullaert
Sfeer - Neerpelt ~ Het Hageven (Limburg) 22-06-2019 ©Steve Wullaert
Sfeer - Neerpelt ~ Het Hageven (Limburg) 22-06-2019 ©Steve Wullaert
Sfeer - Neerpelt ~ Het Hageven (Limburg) 22-06-2019 ©Steve Wullaert
Bupalus piniaria - Neerpelt ~ Het Hageven (Limburg) 22-06-2019 ©Steve Wullaert
Calaena leucostigma - Neerpelt ~ Het Hageven (Limburg) 22-06-2019 ©Steve Wullaert
Chilodes maritima - Neerpelt ~ Het Hageven (Limburg) 22-06-2019 ©Steve Wullaert
Clepsis pallidana - Neerpelt ~ Het Hageven (Limburg) 22-06-2019 ©Steve Wullaert
Glyphipteryx thrasonella - Neerpelt ~ Het Hageven (Limburg) 22-06-2019 ©Steve Wullaert
Harpella forficella - Neerpelt ~ Het Hageven (Limburg) 22-06-2019 ©Steve Wullaert
Hepialus humuli - Neerpelt ~ Het Hageven (Limburg) 22-06-2019 ©Steve Wullaert
Lateroligia ophiogramma - Neerpelt ~ Het Hageven (Limburg) 22-06-2019 ©Steve Wullaert
Mythimna straminea - Neerpelt ~ Het Hageven (Limburg) 22-06-2019 ©Steve Wullaert
Mythimna pudorina - Neerpelt ~ Het Hageven (Limburg) 22-06-2019 ©Steve Wullaert
Mythimna vittelina - Neerpelt ~ Het Hageven (Limburg) 22-06-2019 ©Steve Wullaert
Pempelia palumbella - Neerpelt ~ Het Hageven (Limburg) 22-06-2019 ©Steve Wullaert
Philedone gerningana - Neerpelt ~ Het Hageven (Limburg) 22-06-2019 ©Steve Wullaert
Phragmataecia castaneae - Neerpelt ~ Het Hageven (Limburg) 22-06-2019 ©Steve Wullaert
Schoenobius gigantella - Neerpelt ~ Het Hageven (Limburg) 22-06-2019 ©Steve Wullaert
Trachea atriplicis - Neerpelt ~ Het Hageven (Limburg) 22-06-2019 ©Steve Wullaert