U bent hier

Home

15-06-2019 Stockay ~ Terrils et Decanteurs

Sfeer - Stockay ~ Terrils et Decanteurs (Luik) 15-06-2019 ©Steve Wullaert

Op zaterdag 15 juni ’19 zijn we met de Werkgroep Bladmineerders van de V.V.E. voor de eerste keer naar Stockay geweest. De site van Stockay is altijd onderdeel geweest van Dumont Wautier van de Lhoist groep. Een van ’s werelds meest toonaangevende producenten van kalk en dolomiet voor de industrie en landbouw.  De site heeft een oppervlakte van meer dan 200 ha. Op sommige van de zuidgerichte kalkhellingen ontwikkelde zich een xerotherme vegetatie. Daardoor werden héél specifieke dieren aangetrokken in dit schitterende gebied.
 
Bronvermelding: http://www.portdeliege.be/fr/lpa/21_carrieres-et-fours-a-chaux-dumont-wautier
 
We maakten een wandeling doorheen het gebied en tekenden de volgende soorten op.
 
Bladmijnen
- Eriocraniidae (purpermotten):
2x Eriocrania sparrmannella (late purpermot)
 
- Gracillariidae (mineermotten):
1x Phyllonorycter corylifoliella (vruchtboomvouwmot)
 
- Nepticulidae (dwergmineermotten):
7x Stigmella betulicola (sociale berkenmineermot)
1x Stigmella hybnerella (meidoornmineermot)
1x Stigmella sakhalinella (bladrandberkenmineermot)
 
- Glyphipterigidae (parelmotten):
2x Digitivalva granitella (valse donderkruidmineermot)
 
Kokers
- Coleophoridae (kokermotten):
1x Coleophora discordella (rolklaverkokermot)
2x Coleophora pennella (haartjeskokermot)
 
Zakken
- Psychidae (zakdragers):
1x Apterona helicoidella (slakkenhuiszakdrager)
1x Psyche casta (gewone zakdrager)
 
Rupsen
- Elachistidae (grasmineermotten)
3x Ethmia bipunctella (grote zwartwitmot)
 
- Noctuidae (uilen):
2x Cucullia verbasci (kuifvlinder)
 
Op feromonen
- Sesiidae (wespvlinders)
3x Bembecia ichneumoniformis (klaverwespvlinder) op fer. ICH.
 
Nachtvlinders
- Adelidae (langsprietmotten):
23x Adela violella (hertshooilangsprietmot)
 
- Coleophoridae (kokermotten):
4x Coleophora pennella (haartjeskokermot)
 
- Crambidae (grasmotten):
5x Chrysoteuchia culmella (gewone grasmot)
13x Crambus lathoniellus (vroege grasmot)
5x Crambus pascuella (zilverstreepgrasmot)
16x Crambus perlella (bleke grasmot)
11x Crambus pratella (streepjesgrasmot)
2x Pyrausta aurata (muntvlinder)
5x Pyrausta despicata (weegbreemot)
1x Pyrausta nigrata (stiptijmmot)
 
- Douglasiidae (lepelmotten):
4x Tinagma ocnerostomella (dwerglepelmot)
 
- Erebidae (spinneruilen):
1x Euclidia glyphica (bruine daguil)
1x Setina irrorella (tijgerbeertje)
1x Tyria jacobaeae (sint-jacobsvlinder)
 
- Geometridae (spanners):
2x Aplocera plagiata (streepblokspanner)
4x Camptogramma bilineata (gestreepte goudspanner)
1x Chiasmia clathrata (klaverspanner)
1x Ematurga atomaria (gewone heispanner)
2x Idaea fuscovenosa (dwergstipspanner)
4x Lomaspilis marginata (gerande spanner)
38x Rhodostrophia vibicaria (paarsbandspanner)
2x Scopula marginepunctata (prachtstipspanner)
2x Siona lineata (vals witje)
 
- Noctuidae (uilen):
3x Autographa gamma (gamma-uil)
 
- Plutellidae (koolmotten):
2x Plutella xylostella (koolmotje)
 
- Pterophoridae (vedermotten):
1x Gillmeria pallidactyla (lichte zandvedermot)
1x Hellinsia carphodactyla (donderkruidvedermot)
 
- Pyralidae (lichtmotten):
1x Oncocera semirubella (prachtmot)
 
- Scythrididae (dikkopmotten):
4x Scythris scopolella
 
- Sesiidae (wespvlinders):
5x Bembecia ichneumoniformis (klaverwespvlinder)
 
- Tortricidae (bladrollers):
6x Aethes tesserana (prachtsmalsnuitje)
1x Aethes williana (geschaafd smalsnuitje)
1x Agapeta hamana (distelbladroller)
5x Agapeta zoegana (kanariepietje)
1x Ancylis upupana (zwarte haakbladroller)
9x Celypha rufana (smallijnbladroller)
35x Dichrorampha spec.

  • 2x Dichrorampha petiverella (kommawortelmot) - PRE.SW.2648.19.M.STO.3 & PRE.SW.2657.19.M.STO.12
  • 2x Dichrorampha plumbana (geelstipwortelmot) - PRE.SW.2653.19.M.STO.8 & PRE.SW.2654.19.M.STO.9
  • 3x Dichrorampha vancouverana (haakjeswortelmot) - PRE.SW.2647.19.M.STO.2 & PRE.SW.2655.19.F.STO.10 & PRE.SW.2656.19.M.STO.11

23x Epiblema graphana (duizendbladzadelmot)

  • 1x Epiblema graphana (duizendbladzadelmot) - PRE.SW.2646.19.M.STO.1 – deze zeldzame soort is nieuw voor de provincie Luik

20x Eucosma spec.

  • 2x Eucosma hohenwartiana (scherp distelknoopvlekje) - PRE.SW.2650.19.F.STO.5 & PRE.SW.2652.19.M.STO.7

1x Grapholita compositella (sergeant-majoortje)
1x Hedya salicella (pinguintje)
4x Lathronympha strigana (hertshooibladroller)
9x Olethreutes arcuella (geisha)
1x Pelochrista spec.

  • 1x Pelochrista caecimaculana (knoopkruidknoopvlekje) - PRE.SW.2649.19.M.STO.4

1x Phtheochroa inopiana (dof smalsnuitje)
1x Rhyacionia pinicolana (rode dennenlotboorder)
 
Dagvlinders
- Hesperiidae (dikkopjes):
1x Ochlodes sylvanus (groot dikkopje)
 
- Lycaenidae (blauwtjes):
17x Cupido minimus (dwergblauwtje)
7x Polyommatus icarus (icarusblauwtje)
 
- Nymphalidae (aurelia's):
1x Coenonympha pamphilus (hooibeestje)
1x Maniola jurtina (bruin zandoogje)
1x Vanessa atalanta (atalanta)
4x Vanessa cardui (distelvlinder)
 
- Pieridae (witjes):
2x Colias croceus (oranje luzernevlinder)
 
Start van de nachtvangst was om 22u00 met een temperatuur van 17°C, beetje wind en licht tot onbewolkt. De bijna volle maan was ook aanwezig!
 
We stelden maar liefst 17 lichtpunten op doorheen het gebied en maakten zo een indrukwekkende lijst van meer dan 250 verschillende soorten Lepidoptera die we mochten aanschouwen in de bakken.
 
Soortenlijst.
- Blastobasidae (spaandermotten):
7x Blastobasis phycidella (grauwe spaandermot)
 
- Coleophoridae (kokermotten):
82x Coleophora pennella (haartjeskokermot)
42x Coleophora spec.
 
- Cossidae (houtboorders):
1x Cossus cossus (wilgenhoutrups)
 
- Cosmopterigidae (prachtmotten)
1x Sorhagenia lophyrella - PRE.SW.2659.19.M.STO.13 – Deze soort is nieuw voor België !!!!!!!!!!!!!
 
- Crambidae (grasmotten):
1x Agrotera nemoralis (haagbeukmot)
3x Anania crocealis (gegolfde lichtmot)
3x Anania hortulata (bonte brandnetelmot)
1x Catoptria falsella (drietandvlakjesmot)
4x Catoptria pinella (egale vlakjesmot)
26x Chrysoteuchia culmella (gewone grasmot)
17x Crambus lathoniellus (vroege grasmot)
20x Crambus pascuella (zilverstreepgrasmot)
50x Crambus perlella (bleke grasmot)
56x Crambus pratella (streepjesgrasmot)
3x Cynaeda dentalis (gevlamde grasmot)
16x Eudonia lacustrata (lichte granietmot)
2x Eudonia pallida (moerasgranietmot)
1x Evergestis limbata (gezoomde valkmot)
1x Pyrausta aurata (muntvlinder)
13x Pyrausta despicata (weegbreemot)
3x Udea ferrugalis (oranje kruidenmot)
 
- Depressariidae (platlijfjes):
18x Ethmia bipunctella (grote zwartwitmot)
3x Ethmia terminella (vierpuntzwartwitmot)
1x Luquetia lobella (tienvlekmot)
 
- Douglasiidae (lepelmotten):
12x Tinagma ocnerostomella (dwerglepelmot)
 
- Drepanidae (eenstaartjes):
1x Tethea ocularis (peppel-orvlinder)
1x Tethea or (orvlinder)
 
- Elachistidae (grasmineermotten):
1x Elachista argentella (witte grasmineermot)
 
- Epermeniidae (borstelmotten):
2x Epermenia chaerophyllella (mineerborstelmot)
 
- Erebidae (spinneruilen):
1x Cybosia mesomella (vierstipbeertje)
1x Eilema caniola (vaal kokerbeertje)
1x Eilema complana (streepkokerbeertje)
2x Eilema lurideola (plat beertje)
6x Eilema sororcula (geel beertje)
2x Herminia tarsicrinalis (schaduwsnuituil)
1x Herminia tarsipennalis (lijnsnuituil)
9x Hypena proboscidalis (bruine snuituil)
2x Hypena rostralis (hopsnuituil)
11x Laspeyria flexula (bruine sikkeluil)
1x Miltochrista miniata (rozenblaadje)
2x Spilosoma lutea (gele tijger)
2x Tyria jacobaeae (sint-jacobsvlinder)
 
- Gelechiidae (palpmotten):
1x Altenia scriptella (aakpalpmot)
1x Aproaerema anthyllidella (wondklaverpalpmot)
5x Bryotropha terrella (oranje mospalpmot)
47x Eulamprotes unicolorella (purpertandboegsprietmot)
8x Gelechia muscosella (donkere haakpalpmot)
4x Nothris verbascella (zwartpootmot)
1x Parachronistis albiceps (zebramot)
1x Teleiodes luculella (maanpalpmot)
2x Teleiodes vulgella (gammapalpmot)
7x Thiotricha subocellea (kustoogje)
 
- Geometridae (spanners):
1x Alcis repandata (variabele spikkelspanner)
3x Angerona prunaria (oranje iepentakvlinder)
2x Aplocera efformata (sint-janskruidblokspanner)
4x Aplocera plagiata (streepblokspanner)
1x Asthena albulata (wit spannertje)
5x  Biston betularia (peper-en-zoutvlinder)
1x Cabera exanthemata (bruine grijsbandspanner)
4x Campaea margaritaria (appeltak)
2x Camptogramma bilineata (gestreepte goudspanner)
2x Colostygia pectinataria (kleine groenbandspanner)
1x Comibaena bajularia (gevlekte zomervlinder)
1x Cosmorhoe ocellata (blauwbandspanner)
1x Cyclophora punctaria (gestippelde oogspanner)
1x Dysstroma truncata (schimmelspanner)
2x Epirrhoe alternata (gewone bandspanner)
6x Epirrhoe galiata (walstrobandspanner)
1x Epirrhoe rivata (bosbandspanner)
1x Eupithecia exiguata (loofboomdwergspanner)
87x Eupithecia haworthiata (bosrankdwergspanner)
12x Eupithecia subfuscata (grijze dwergspanner)
4x Geometra papilionaria (zomervlinder)
4x Gymnoscelis rufifasciata (zwartkamdwergspanner)
1x Hemistola chrysoprasaria (tere zomervlinder)
5x Hemithea aestivaria (kleine zomervlinder)
14x Horisme tersata (egale bosrankspanner)
12x Horisme vitalbata (bruine bosrankspanner)
6x Hypomecis punctinalis (ringspikkelspanner)
28x Idaea aversata (grijze stipspanner)
8x Idaea fuscovenosa (dwergstipspanner)
1x Idaea seriata (paardenbloemspanner)
7x Idaea subsericeata (satijnstipspanner)
1x Ligdia adustata (aangebrande spanner)
17x Lomaspilis marginata (gerande spanner)
6x Lomographa temerata (witte schaduwspanner)
3x Macaria alternata (donker klaverblaadje)
1x Macaria notata (klaverblaadje)
3x Pasiphila chloerata (sleedoorndwergspanner)
2x Pasiphila rectangulata (groene dwergspanner)
2x Perconia strigillaria (gestreepte bremspanner)
30x Peribatodes rhomboidaria (taxusspikkelspanner)
6x Peribatodes secundaria (geveerde spikkelspanner)
1x Perizoma alchemillata (hennepnetelspanner)
6x Perizoma flavofasciata (silenespanner)
1x Philereme transversata (wegedoornspanner)
18x Philereme vetulata (sporkehoutspanner)
1x Plagodis dolabraria (lindeknotsvlinder)
1x Pungeleria capreolaria (dennenbandspanner)
125x Rhodostrophia vibicaria (paarsbandspanner)
2x Scopula imitaria (ligusterstipspanner)
26x Scopula marginepunctata (prachtstipspanner)
1x Siona lineata (vals witje)
1x Thalera fimbrialis (geblokte zomervlinder)
1x Thera vetustata (witte sparspanner)
2x Xanthorhoe fluctuata (zwartbandspanner)
 
- Glyphipterigidae (parelmotten):
1x Glyphipterix simpliciella (kleine parelmot)
 
- Gracillariidae (mineermotten):
1x Caloptilia betulicola (bruine berkensteltmot) - PRE.SW.2660.19.M.STO.14
1x Caloptilia stigmatella (wilgensteltmot)
1x Euspilapteryx auroguttella (hertshooisteltmot)
 
- Lasiocampidae (spinners):
2x Dendrolimus pini (dennenspinner)
10x Macrothylacia rubi (veelvraat)
 
- Noctuidae (uilen)
1x Abrostola triplasia (donker brandnetelkapje)
1x Acronicta aceris (bont schaapje)
3x Acronicta leporina (schaapje)
1x Agrotis clavis (geoogde worteluil)
72x Agrotis exclamationis (gewone worteluil)
2x Agrotis ipsilon (grote worteluil)
2x Agrotis segetum (gewone velduil)
24x Apamea lithoxylaea (bleke grasworteluil)
38x Apamea monoglypha (graswortelvlinder)
7x Apamea sordens (kweekgrasuil)
6x Autographa gamma (gamma-uil)
11x Axylia putris (houtspaander)
24x Caradrina morpheus (morpheusstofuil)
6x Charanyca ferruginea (randvlekuil)
4x Charanyca trigrammica (drielijnuil)
11x Diachrysia chrysitis (koperuil)
2x Diarsia mendica (variabele breedvleugeluil)
3x Elaphria venustula (gemarmerd heide-uiltje)
2x Hadena perplexa (variabele silene-uil )
1x Hecatera bicolorata (tweekleurige uil)
3x Hoplodrina ambigua (zuidelijke stofuil)
3x Hoplodrina blanda (egale stofuil)
78x Hoplodrina octogenaria (gewone stofuil)
7x Hoplodrina respersa (grijze stofuil)
20x Lacanobia oleracea (groente-uil)
1x Lacanobia thalassina (w-uil)
3x Lacanobia w-latinum (brede-w-uil)
28x Leucania obsoleta (gestreepte rietuil)
1x Moma alpium (gevlekte groenuil)
27x Mythimna albipuncta (witstipgrasuil)
1x Mythimna conigera (eenstreepgrasuil)
1x Mythimna impura (stompvleugelgrasuil)
2x Mythimna l-album (witte-l-uil)
3x Noctua comes (volgeling)
3x Noctua fimbriata (breedbandhuismoeder)
168x Noctua pronuba (huismoeder)
4x Ochropleura plecta (haarbos)
2x Oligia fasciuncula (oranjegeel halmuiltje)
14x Oligia strigilis (gelobd halmuiltje)
8x Parastichtis suspecta (populierenuil)
4x Phlogophora meticulosa (agaatvlinder)
15x Polia nebulosa (marmeruil)
1x Sideridis rivularis (gevorkte silene-uil)
1x Subacronicta megacephala (schilddrager)
58x Xestia c-nigrum (zwarte-c-uil)
6x Xestia triangulum (driehoekuil)
 
- Nolidae (visstaartjes):
1x Earias clorana (kleine groenuil)
 
- Notodontidae (tandvlinders):
2x Phalera bucephala (wapendrager)
1x Pheosia tremula (brandvlerkvlinder)
3x Pterostoma palpina (snuitvlinder)
 
- Oecophoridae (sikkelmotten):
4x Batia lunaris (kleine mosboorder)
1x Crassa tinctella (lichte zwamboorder)
 
- Plutellidae (koolmotten):
16x Plutella xylostella (koolmotje)
 
- Psychidae (zakdragers):
1x Taleporia tubulosa (sigaarzakdrager)
 
- Pterophoridae (vedermotten):
2x Adaina microdactyla (dwergvedermot)
23x Hellinsia carphodactyla (donderkruidvedermot)
3x Merrifieldia baliodactylus (marjoleinvedermot)
 
- Pyralidae (lichtmotten):
1x Aphomia sociella (hommelnestmot)
3x Assara terebrella (fijnsparkegelmot)
1x Dioryctria abietella (sparappelboorder)
1x Elegia similella (armbandmot)
1x Hypsopygia costalis (triangelmot)
1x Nephopterix angustella (kraagvleugelmot)
9x Nyctegretis lineana (zomerduinmot)
10x Oncocera semirubella (prachtmot)
1x Ortholepis betulae (berkenlichtmot)
1x Pyralis farinalis (grote meelmot)
 
- Scythrididae (dikkopmotten):
3x Enolmis acanthella
2x Scythris scopolella
 
- Sphingidae (pijlstaarten):
7x Deilephila porcellus (klein avondrood)
10x Laothoe populi (populierenpijlstaart)
2x Mimas tiliae (lindepijlstaart)
2x Proserpinus proserpina (teunisbloempijlstaart)
1x Sphinx pinastri (dennenpijlstaart)
 
- Tortricidae (bladrollers):
3x Aethes margaritana (roestbandsmalsnuitje)
6x Agapeta hamana (distelbladroller)
3x Aleimma loeflingiana (zonnesproetbladroller)
1x Ancylis achatana (dwarsstreephaakbladroller)
7x Apotomis betuletana (berkenmarmerbladroller)
2x Apotomis sororculana (variabele marmerbladroller)
2x Apotomis turbidana (zwartwitte marmerbladroller)
1x Archips crataegana (meidoornbladroller)
21x Archips podana (grote appelbladroller)
5x Archips xylosteana (gevlamde bladroller)
10x  Celypha lacunana (brandnetelbladroller)
41x Celypha rufana (smallijnbladroller)
1x Celypha striana (paardenbloembladroller)
1x Clepsis consimilana (tuinbladroller)
1x Cochylis atricapitana (sint-jacobsbladroller)
1x Cochylis hybridella (koperrandbladroller)
1x Cydia fagiglandana (beukenspiegelmot)
3x Epinotia demarniana (berkenoogbladroller)
4x Eucosma cana (distelknoopvlekje)
26x Gypsonoma dealbana (loofboombladroller)
12x Gypsonoma sociana (witsnuitpopulierenbladroller)
28x Hedya nubiferana (gewone witvlakbladroller)
5x Hedya salicella (pinguintje)
3x Lathronympha strigana (hertshooibladroller)
3x Notocelia rosaecolana (rozenhermelijnbladroller)
16x Notocelia uddmanniana (bramenbladroller)
1x Olethreutes arcuella (geisha)
4x Orthotaenia undulana (woudbladroller)
3x Pammene fasciana (gewone dwergbladroller)
2x Pandemis cerasana (kersenbladroller)
1x Pandemis corylana (hazelaarbladroller)
4x Phtheochroa inopiana (dof smalsnuitje)
1x Pseudargyrotoza conwagana (zilvervlekbladroller)
1x Rhyacionia pinicolana (rode dennenlotboorder)
2x Rhyacionia pinivorana (grijze dennenlotboorder)
6x Tortrix viridana (groene eikenbladroller)
 
- Yponomeutidae (spinselmotten):
1x Cedestis subfasciella (donkere nassaubandmot)
 
Stop om 05u15 met een temperatuur van 11°C. Vrij veel wind..
 
Een totaal van 284 verschillende soorten dag- en nachtvangst samen! Meer dan 2200 exemplaren!
Terug één nieuwe soort voor ons land en verschillende soorten die zeer zeldzaam zijn in ons land! Een gebied dat zeker verdere verkenning vraagt!
Een excursie samen met Zoë, Wouter, Yvon, Chris, Philippe, Regis, Dries, Peter, Olivier en Damien.

Sfeer - Stockay ~ Terrils et Decanteurs (Luik) 15-06-2019 ©Steve Wullaert
Sfeer - Stockay ~ Terrils et Decanteurs (Luik) 15-06-2019 ©Steve Wullaert
Sfeer - Stockay ~ Terrils et Decanteurs (Luik) 15-06-2019 ©Steve Wullaert
Sfeer - Stockay ~ Terrils et Decanteurs (Luik) 15-06-2019 ©Steve Wullaert
Sfeer - Stockay ~ Terrils et Decanteurs (Luik) 15-06-2019 ©Steve Wullaert
Sfeer - Stockay ~ Terrils et Decanteurs (Luik) 15-06-2019 ©Steve Wullaert
Sfeer - Stockay ~ Terrils et Decanteurs (Luik) 15-06-2019 ©Steve Wullaert
Sfeer - Stockay ~ Terrils et Decanteurs (Luik) 15-06-2019 ©Steve Wullaert
Sfeer - Stockay ~ Terrils et Decanteurs (Luik) 15-06-2019 ©Steve Wullaert
Sfeer - Stockay ~ Terrils et Decanteurs (Luik) 15-06-2019 ©Steve Wullaert
Sfeer - Stockay ~ Terrils et Decanteurs (Luik) 15-06-2019 ©Steve Wullaert
Sfeer - Stockay ~ Terrils et Decanteurs (Luik) 15-06-2019 ©Steve Wullaert
Sfeer - Stockay ~ Terrils et Decanteurs (Luik) 15-06-2019 ©Steve Wullaert
Sfeer - Stockay ~ Terrils et Decanteurs (Luik) 15-06-2019 ©Steve Wullaert
Sfeer - Stockay ~ Terrils et Decanteurs (Luik) 15-06-2019 ©Steve Wullaert
Sfeer - Stockay ~ Terrils et Decanteurs (Luik) 15-06-2019 ©Steve Wullaert
Sfeer - Stockay ~ Terrils et Decanteurs (Luik) 15-06-2019 ©Steve Wullaert
Sfeer - Stockay ~ Terrils et Decanteurs (Luik) 15-06-2019 ©Steve Wullaert
Sfeer - Stockay ~ Terrils et Decanteurs (Luik) 15-06-2019 ©Dries De Vreeze
Alytes obstetricans - Stockay ~ Terrils et Decanteurs (Luik) 15-06-2019 ©Dries De Vreeze
Alytes obstetricans - Stockay ~ Terrils et Decanteurs (Luik) 15-06-2019 ©Philippe Vanmeerbeeck
Apterona helicoidella - Stockay ~ Terrils et Decanteurs (Luik) 15-06-2019 ©Steve Wullaert
Coleophora discordella - Stockay ~ Terrils et Decanteurs (Luik) 15-06-2019 ©Philippe Vanmeerbeeck
Stigmella betulicola - Stockay ~ Terrils et Decanteurs (Luik) 15-06-2019 ©Steve Wullaert
Stigmella sakhalinella - Stockay ~ Terrils et Decanteurs (Luik) 15-06-2019 ©Steve Wullaert
Cucullia verbasci - Stockay ~ Terrils et Decanteurs (Luik) 15-06-2019 ©Dries De Vreeze
Bembecia ichneumoniformis- Stockay ~ Terrils et Decanteurs (Luik) 15-06-2019 ©Philippe Vanmeerbeeck
Aethes margaritana - Stockay ~ Terrils et Decanteurs (Luik) 15-06-2019 ©Steve Wullaert
Aethes tesserana - Stockay ~ Terrils et Decanteurs (Luik) 15-06-2019 ©Steve Wullaert
Aethes williana - Stockay ~ Terrils et Decanteurs (Luik) 15-06-2019 ©Steve Wullaert
Epiblema graphana - Stockay ~ Terrils et Decanteurs (Luik) 15-06-2019 ©Steve Wullaert
Scythris scopolella - Stockay ~ Terrils et Decanteurs (Luik) 15-06-2019 ©Steve Wullaert
Sfeer - Stockay ~ Terrils et Decanteurs (Luik) 15-06-2019 ©Steve Wullaert
Sfeer - Stockay ~ Terrils et Decanteurs (Luik) 15-06-2019 ©Steve Wullaert
Sfeer - Stockay ~ Terrils et Decanteurs (Luik) 15-06-2019 ©Steve Wullaert
Sfeer - Stockay ~ Terrils et Decanteurs (Luik) 15-06-2019 ©Dries De Vreeze
Altenia scriptella - Stockay ~ Terrils et Decanteurs (Luik) 15-06-2019 ©Steve Wullaert
Cossus cossus - Stockay ~ Terrils et Decanteurs (Luik) 15-06-2019 ©Steve Wullaert
Cynaeda dentalis - Stockay ~ Terrils et Decanteurs (Luik) 15-06-2019 ©Philippe Vanmeerbeeck
Deilephila porcellus - Stockay ~ Terrils et Decanteurs (Luik) 15-06-2019 ©Philippe Vanmeerbeeck
Eupithecia abietaria - Stockay ~ Terrils et Decanteurs (Luik) 15-06-2019 ©Steve Wullaert
Geometra papilionaria - Stockay ~ Terrils et Decanteurs (Luik) 15-06-2019 ©Philippe Vanmeerbeeck
Hadena perplexa - Stockay ~ Terrils et Decanteurs (Luik) 15-06-2019 ©Steve Wullaert
Hecatera bicolorata - Stockay ~ Terrils et Decanteurs (Luik) 15-06-2019 ©Steve Wullaert
Hoplodrina respersa - Stockay ~ Terrils et Decanteurs (Luik) 15-06-2019 ©Philippe Vanmeerbeeck
Mythimna l-album - Stockay ~ Terrils et Decanteurs (Luik) 15-06-2019 ©Steve Wullaert
Noctua fimbriata - Stockay ~ Terrils et Decanteurs (Luik) 15-06-2019 ©Steve Wullaert
Nothris verbascella - Stockay ~ Terrils et Decanteurs (Luik) 15-06-2019 ©Steve Wullaert
Oncocera semirubella - Stockay ~ Terrils et Decanteurs (Luik) 15-06-2019 ©Philippe Vanmeerbeeck
Pungeleria capreolaria - Stockay ~ Terrils et Decanteurs (Luik) 15-06-2019 ©Steve Wullaert
Rhodostrophia vibicaria - Stockay ~ Terrils et Decanteurs (Luik) 15-06-2019 ©Steve Wullaert
Scopula imitaria - Stockay ~ Terrils et Decanteurs (Luik) 15-06-2019 ©Steve Wullaert